Menu

Podoby tanca

sobota, 27 október, 2018 - od 09:00 do 16:00
Metodické stretnutie pre vedúcich folklórnych skupín, choreografov detských folklórnych súborov a pedagógov školských krúžkov so zameraním na metodiku i praktické ukážky pedagogiky pri práci s deťmi a ďalšie postupy pri tvorbe programov v detských kolektívoch.
Tlačová správa Gemerského osvetového strediska v Rožňave
Podoby tanca
Termín: 27. október 2018
Čas: 9:00 hod.
Miesto: Dom tradičnej kultúry Gemera v Rožňave
 
Gemerské osvetové stredisko v Rožňave pripravuje ďalšie metodické stretnutie folkloristov, tentokrát pre vedúcich, choreografov detských folklórnych súborov a pedagógov školských krúžkov. Uskutoční sa v sobotu 27. októbra 2018 v Dome tradičnej kultúry Gemera v Rožňave.
 „Odborná lektorka Mgr.art. Andrea Pitoňáková z Košíc sa zameria na metodiku i praktické ukážky pedagogiky pri práci s deťmi a ďalšie postupy pri tvorbe programov v detských kolektívoch“, spresňuje Mária Ferenczová z Gemerského osvetového strediska v Rožňave.
Podoby tanca sú jednou z aktivít projektu Dedičstvo inšpiruje, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Podujatie ponúka účastníkom  možnosť získať nové poznatky a inšpiráciu do ďalšej činnosti s deťmi v oblasti folklorizmu a tradičnej ľudovej kultúry. 
Účastnícky poplatok je 2€.
 
Info: Mária Ferenczová
0915 884 135
     
PrílohaVeľkosť
Plagát613.69 KB